Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Denerwują Cię Piosenki Biebera? Możesz Się Pośmiać.


Bogusuaf.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co z tego, że śpiewa z plejbeku, nastolatki mają i tak wywalone na to jak on śpiewa.

 

P.S

Z tym twoim tatą w avku to nie przesada? Może zaraz ktoś ciotke da ^_-

RAsfepN.png
Opublikowano

@Top

No i co, że śpiewa z playbacku, myślisz że inni tego nie robią? Heh.

I jeszcze raz powtórzę, najlepsza reklama to antyreklama.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

wy sledzicie kazdy punkt jego kariery? naprawdę nie macie nic innego do roboty? tylko wyczekujecie jak te jebane sepy i czekacie az popelni blad?

Zgadzam się.

 

 

Jakaś paranoja. Może macie obsesje?

 

Większość piosenkarzy śpiewa z "playbacku".

 

 

Me gusta.

Opublikowano
wy sledzicie kazdy punkt jego kariery? naprawdę nie macie nic innego do roboty? tylko wyczekujecie jak te jebane sepy i czekacie az popelni blad?
Nie, poprostu przypadkiem na to natrafiłem, przeglądając jakieś strony z google.

Innym razem.

Opublikowano

I tak robiąc mu antyreklame zrobiliscie mu zajebistą reklame, cały 4chan nabił ze 100kk wyświetleń, potem inni sie dorzucili, jego prawdziwi fani by nawet 100kk nie dobili, ale oczywiście każdy musiał go rozsławić, dajecie w łapę gównianym wytwórniom wchodząc w jego filmiki, przez co on staje się bogatszy! Tak właśnie tak. W dzisiejszych czasach żeby zrobić kariere trzeba śpiewać jak gówno, bo wtedy wszyscy internauci cie wyśmieją i będziesz miał miliony wejsc na jutupe...

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Ciekawe jak wytwórnia zarabia na darmowym filmiku na YT-.-

Zarabia, więcej ludzi go kojarzy, większa sława = większa kasa.

poskacze potanczy pospiewa i się znudzą jego ,,Hity"

Jak będzie dalej tak jak jest teraz, że anty fani śledzą każde jego kroki bardziej niż jego prawdziwy fan, to nigdy o nim się nie zapomni. Gdyby czegoś takiego nie było, to już teraz nie byłoby słychać nic o nim, on ma sławę dzięki tym anty fanom, bo jak wiadomo teraz Internet to potęga.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Przecież on też jest człowiek !! Każdy może się przewrócic i pomylic napewno mieliście gorsze wpadki od niego !!

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Tylko, że to anty fani są motorem napędowym jego sławy, to przez nich jest taki sławny.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

×
×
  • Dodaj nową pozycję...